Керівництво:


Начальник

(044) 234-23-24,

E-mail: Oleh.Kotlyarenko@kmda.gov.ua

Місце та час прийому громадян: щосереди з 14:00 до 16:00,

вул. Володимирська, 51А, каб.311





Біографічна довідка

Декларація



Перший заступник начальника

(044) 235-45-93,

E-mail: Oleksandr.Rudnytskyy@kmda.gov.ua

Місце та час прийому громадян: щовівторка з 14:00 до 16:00,

вул. Володимирська, 51А





Біографічна довідка

Декларація



Заступник начальника з питань проведення процедур закупівель, матеріально-технічного забезпечення,
будівництва, виробництва та експлуатації нежилих будинків

(044) 235-44-89,

E-mail: Serhii.Didenko@kmda.gov.ua

Місце та час прийому громадян: щовівторка з 14:00 до 16:00,

вул. Володимирська, 51А





Біографічна довідка

Декларація



Заступник начальника з питань нежитлового фонду

(044) 234-32-36,

E-mail: Vira.Musiyenko@kmda.gov.ua

Місце та час прийому громадян: щосереди з 14:00 до 16:00,

вул. Володимирська, 51А, каб.208





Біографічна довідка

Декларація



Заступник начальника з економічних питань

(044) 235-64-82,

E-mail: Pavlo.Karyahin@kmda.gov.ua

Місце та час прийому громадян: щовівторка з 14:00 до 16:00,

вул. Володимирська, 51А




Біографічна довідка

Декларація



Заступник начальника з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

(044) 234-12-37,

E-mail: Liudmyla.Vlasiuk@kmda.gov.ua

Місце та час прийому громадян: щовівторка з 14:00 до 16:00,

вул. Володимирська, 51А




Біографічна довідка

Декларація



Головний бухгалтер

(044) 234-50-68,

E-mail: Olha.Marunych@kmda.gov.ua

вул. Володимирська, 51А

Біографічна довідка

Декларація





Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Адреса:

01001, місто Київ,
вул. Володимирська 51 а

Телефон:

(044) 234-23-24 (Приймальна)

(044) 234-59-52
(Відділ документального забезпечення)

E-mail:

info@kgse.gov.ua