Дата 2018-01-22

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). Крім того, на рік раніше - 22 грудня 1918 року - було підписано IV універсал УЦР, який проголосив повну незалежність УНР.

Шановні співгромадяни, з нагоди Дня Соборності України, прийміть від колективу КП «Київжитлоспецексплуатація» найщиріші вітання!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, незламного духу, людської гідності та самоповаги. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни буде успішно реалізоване.

Зі святом нашого єднання! Пишаймося, що ми Українці!


Дата 2017-12-28


Дата 2017-11-29

КП «Київжитлоспецексплуатація» повідомляє про проведення планового аудиту підприємства Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Плановий аудит стосувався в тому числі ефективності управління нежитловим фондом територіальної громади м. Києва. В цілому, роботу підприємства визнано задовільною, але було звернуто увагу на невиконання деякими районними в м.Києві державними адміністраціями Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 травня 2012 року № 725 «Про закріплення за комунальним підприємством «Київжитлоспецексплуатація» нежилих приміщень».

У зв’язку з тим, що згідно з рішеннями Київської міської ради «Про бюджет міста Києва» 2012-2016 КП «Київжитлоспецексплуатація», як балансоутримувач, сплачувало до бюджету м. Києва відрахування від надходжень орендної плати у розмірі 50 %, а з 01.04.2016 – відповідно 25 %, в той час як балансоутримувачі нерухомого майна, що перебуває в оперативному управлінні районних у місті Києві державних адміністрацій, були звільнені від перерахування коштів від оренди до міського бюджету, Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту провів аналіз та зробив висновок, що невиконання зазначеного Розпорядження призвело до недоотримання бюджетом міста доходів від оренди за рахунок різниці у відрахуваннях орендних платежів за цей період у сумі 18 млн. 388,3 тис. грн. і ніяк не «нанесення збитків бюджету» комунальним підприємством «Китївжитлоспецексплуатація», як це трактують деякі ЗМІ.

Також відзначаємо, що відповідно до висновку аудиту, який проводила міжнародна аудиторська група Ernst & Young Global Limited ще у 2015 році, також було надано рекомендації з приводу того, що більш доцільним є створення на базі комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» «єдиного центру прийняття рішень», який би міг більш ефективно керувати майном територіальної громади м.Києва та оперативно реагувати на кон'юнктуру ринку.


Дата 2017-11-17

В столиці презентовано оновлений сайт Центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ 1557 із розширеним спектром сервісів – www.1557.kiev.ua. Відтепер тут також можна отримати інформацію про обслуговуючу організацію, наявність будинкового лічильника тепла, отримати на електронну пошту оперативні повідомлення про планові відключення послуг або поточні відключення через аварійні випадки та інше. В той же час, як і раніше, можна залишити заявку про аварійні ситуації.

Про нові можливості сайту на презентації в будівлі КМДА розповів керівник Центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ 1557 Олександр Поповцев.

«Для початку роботи із сайтом необхідно авторизуватися. Якщо при реєстрації залишити електронну пошту, то надалі вам приходитимуть повідомлення про планові відключення послуг або поточні відключення через аварійні випадки. У повідомленнях будуть відображені причини відключення і терміни відновлення послуги. На сайті можна вказувати кілька адрес, щоб відслідковувати стан надання послуг, наприклад, у будинку батьків. На сайті можна як залишити нову заявку про збій у постачанні послуги, так і перевірити попередні заявки в архіві. У рубриці «Адресно-довідкова інформація» зібрана невеличка довідка про обслуговуючі організації з телефонами, адресами та днями прийому», – повідомив Олександр Поповцев.

За словами керівника диспетчерської, в окрему рубрику на сайті виокремленні питання щодо ПАТ «Київводоканал», де можна, зазначивши номер особового рахунку звірити та оновити показання квартирного лічильника та оплатити послугу. Планується розширювати перелік послуг і створювати аналогічні рубрики для інших виконавців послуг.

«Актуальною з початком опалювального сезону стане рубрика, що стосується наявності теплового будинкового приладу обліку та інформації про спільне зняття показань із приладу. Це можна також зробити через сайт 1557», – зазначив Олександр Поповцев.

Він зауважив, що в сервісі відображені будинки, які обслуговуються комунальними ЖЕДами або ті ОСББ та ЖБК, що уклали договір із 1557. Тому, щоб користуватися сервісом, необхідно укласти відповідну угоду.

Як повідомив керівник Центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ 1557, у подальшому сайт продовжуватиме вдосконалюватися та оновлюватися для більшої зручності користувачів.


Вітаємо з ювілеєм наш Учбово-курсовий комбінат !

Дата 2017-10-18

Найстаріший в столиці Учбово-курсовий комбінат комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» відзначає своє 60-річчя.

УКК КП «КЖСЕ» був створений в жовтні 1957 року для навчання і підвищення кваліфікації посадових осіб, інженерно-технічних працівників і робітників з питань охорони праці, безпечних методів проведення робіт, електробезпеки та пожежної безпеки, а також професійно-технічного навчання робітників сучасних спеціальностей.

Більш ніж півмільйона людей отримали професію або підвищили кваліфікацію за ці роки на комбінаті.

Пройшовши довгий шлях розвитку, вдосконалення і зміцнення матеріально-технічної бази, комбінат займає сьогодні гідне місце в освітньому просторі Києва, маючи ліцензії на навчання за 20-ма професіями. В процесі навчання використовуються сучасні інформаційні технології та інноваційні проекти.

Ювілей УКК КП «КЖСЕ» - прекрасний привід відзначити заслуги його сформованого, стабільного і високопрофесійного колективу. Тут працюють люди, що відрізняються високою працездатністю. Кожен з них - творча особистість, майстер своєї справи, ініціативний і талановитий фахівець, який любить свою роботу. Теоретичне і практичне навчання забезпечують висококваліфіковані викладачі, що мають великий досвід роботи на підприємствах комунальної сфери.

З 2002 року Учбово-курсовий комбінат співпрацює з Київським міським центром зайнятості, а з 2005 року також з Київським обласним центром зайнятості. Навчальний заклад багато разів брав участь в заходах, що проводяться центрами зайнятості, де неодноразово отримував відзнаки та дипломи.

У 2015 році Учбово-курсовий комбінат та Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів (ВЦПРІ) Міністерства соціальної політики України, підписали Договір про об'єднання зусиль сторін в області професійної орієнтації, професійної підготовки, соціалізації і зайнятості інвалідів, які брали участь в АТО. Метою співробітництва є інтеграція інвалідів з числа учасників АТО в суспільство через систему професійної освіти.

На базі УКК проводять свою роботу творчо-оздоровчі студії по арт-терапії, які працюють за унікальними авторськими програмами, спрямованими на реабілітацію дітей з обмеженими можливостями, створення сприятливих умов для більш повного розвитку їх здібностей і реалізації духовного потенціалу, шляхом цілеспрямованої творчості, оволодіння різними формами і методами традиційних ремесел.

Учбово-курсовий комбінат докладає максимум зусиль для того, щоб наші учні могли успішно підвищити свою робочу кваліфікацію або отримати сучасну спеціальність - стабільне джерело доходів і можливість реалізувати себе.

Впевнені, що у Учбово-курсового комбінату КП «Київжитлоспецексплуатація» не тільки славне минуле, а й прекрасне майбутнє.


Дата 2017-10-13

      Дорогі співвітчизники!

Колектив КП «Київжитлоспецексплуатація» щиро і сердечно вітає всіх українців з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Доземний уклін усім поколінням, що вибороли суверенітет, цілісність та гідність України. Вічна пам'ять померлим героям – вони тримають над нами небо.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Тож, для українців саме це свято увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж усієї багатовікової історії нашої батьківщини.

У цей святковий день бажаємо Вам мирного неба над головою,  особистого щастя, сімейного затишку, козацького здоров'я, невичерпної енергії та світлої долі!


Дата 2017-08-23

Колектив КП «Київжитлоспецексплуатація»

сердечно вітає всіх українців

з Днем незалежності України!

У цей день, як ніколи, нас переповнює гордість за славне минуле нашої Батьківщини, адже 1991 року була народжена сьогоднішня незалежна Україна. Дорогою, довжиною в 26 років, ми з Вами бачили і радощі, і складнощі. Разом боролися за свою гідність і волю, обирали нові цінності та орієнтири.

Від усієї душі бажаємо добра, щедрої долі, здійснення всіх мрій та довгих літ щасливого життя. Нехай соборність, міць та слава європейської України буде надійною запорукою добробуту й щасливого життя її народу.

Хай щедра українська земля радує врожаєм, а мирне небо над нашою святою землею – сонячними днями!

З Днем незалежності України!


У 80 київських будинках встановлять системи
охорони теплових лічильників і ліфтового обладнання

Дата 2017-08-15

У 80 багатоповерхових будинках планується встановити охоронну сигналізацію, щоб запобігти крадіжкам ліфтового обладнання, теплових лічильників тощо. Мешканці цих будинків проголосували на загальнобудинкових зборах за участь у відповідній міській програмі, за умовами якої місто сплачує за встановлення обладнання, а на мешканців покладається абонентська плата за подальше обслуговування. Із міського бюджету на виконання зазначеної програми цього року виділено 10 млн. грн. Про це під час щотижневого прес-брифінгу в Київській міській державній адміністрації повідомив начальник комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» Олег Котляренко.

Він зауважив, що зараз випадки крадіжок почастішали, тому питання збереження будинкового майна для людей особливо актуальне.

«Найбільше, за нашими даними, потерпає Деснянський район, де кількість крадіжок ліфтових котушок і лічильників тепла збільшується. Зловмисники здають обладнання на металобрухт, отримуючи кілька сотень гривень, тоді як відновлення в будинку, наприклад, того ж вузла обліку становитиме вже 50-60 тисяч гривень, котушка коштуватиме не менше 4 тисяч гривень. Тому ми пропонуємо на вигідних умовах встановити охоронні системи. Охорону забезпечує Департамент поліції охорони, що входить до структури Національної поліції України», – сказав начальник КП «Київжитлоспецексплуатація».

За словами Олега Котляренка, міська програма особливо вигідна для киян тим, що в саму систему мешканці не вкладають власних коштів.

«Мешканці сплачуватимуть лише абонентську плату, яка залежно від кількості поверхів у будинку та квартир в ньому, становить від 3 до 4-5 гривень і більше. Сьогодні підписані 80 протоколів зборів мешканців багатоквартирних будинків міста. Розраховуємо, що до кінця поточного тижня вийде відповідне розпорядження КМДА і ми приступимо до робіт зі встановлення систем», – сказав представник підприємства.

Загалом фахівці КП «Київжитлоспецексплуатація» провели 185 виїзних нарад із ініціативними групами мешканців. Для того, щоб будинок був включений в адресний перелік міської програми зі встановлення охоронної системи, спеціалісти комунального підприємства беруть участь у зборах мешканців, визначають обсяги робіт і здійснюють аналіз технічних даних для вибору типу обладнання охоронної сигналізації, здійснюється виїзд фахівців-кошторисників для визначення вартості робіт.

Представники ініціативних груп можуть подати заявку щодо встановлення охоронних систем, звернувшись безпосередньо до КП «Київжитлоспецексплуатація».


Початок реалізації міської Програми співфінансування «70/30»

Дата 2017-07-24

За ініціативою Київського міського голови Віталія Кличка, підтримки  депутатів Київради і безпосередній участі заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, з кінця минулого року у Києві діє міська програма співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва, які експлуатуються більше десяти років. Ця програма передбачає співфінансування робіт у розмірі 30% за рахунок коштів співвласників багатоквартирного будинку та 70% решти вартості робіт - за рахунок коштів бюджету міста Києва.

Одними із перших, хто взяв участь у програмі були мешканці будинку по вул. Льва Толстого, 17-Б, які на загальних зборах вирішили утеплити фасадну частину свого будинку.

І ось, після оформлення всіх необхідних процедур, за цією адресою вже завезено усі необхідні будівельні матеріали та обладнання, проводяться роботи по встановленню будівельного риштування. Роботи будуть виконуватись матеріалами згідно ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель». Закінчення робіт планується у термін до 31.08.2017 року. Уважно слідкуємо за ходом робіт!

Зазначаємо, що отримати консультацію з питань участі в зазначеній Програмі можна в КП «Київжитлоспецексплуатація» за тел. (044) 235-71-25 або у КК «Центр комунального сервісу» за тел. (044) 247-40-40.


Дата 2017-06-28

Колектив КП «Київжитлоспецексплуатація» щиро вітає вас, дорогі співвітчизники, з національним святом –
Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Демократичні засади, окреслені цим документом – це цінності, на яких зросла європейська цивілізація. Це ідеали, на які орієнтувалися наші предки з найдавніших часів. Нехай же кожен день буде кроком на шляху до реалізації написаного, а дух законності живе у серці кожного українця.

Давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу. І нехай над нашою Батьківщиною завжди буде сонячне і безхмарне небо, а у домівках панують мир, добробут і щастя.

З Днем Конституції!


Перше місце в міському конкурсі
на краще утримання сховищ м. Києва у КП «Київжитлоспецексплуатація».

Дата 2017-05-26

25 травня, під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва було проведено підведення підсумків міського огляду-конкурсу на краще утримання в готовності до використання за призначенням сховищ цивільного захисту. Так, в період з квітня по травень 2017 року, в кожному районі м. Києва було проведено огляд сховищ. Після перевірки, з-поміж близько 500 сховищ, які обліковуються у м. Києві, було обрано 10 кращих, визначених в районах міста, для участі в міському огляді-конкурсі.

За підсумками роботи Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), ПЕРШЕ місце отримало сховище у Деснянському районі м. Києва, яким опікується КП «Київжитлоспецексплуатація».

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв подякував керівникам підприємств за сумлінну роботу і відповідальність та вручив дипломи Київського міського голови за краще утримання сховищ в м. Києві у 2017 році та за сумлінне ставлення до утримання сховищ в готовності до використання за призначенням.

В свою чергу, директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Андрій Фіщук вручив дипломи працівникам підприємств за сумлінну повсякденну працю та високу відповідальність з утримання сховищ в готовності до використання за призначенням.

Київська міська державна адміністрація і надалі буде звертати увагу на виконання заходів цивільного захисту в місті Києві, в тому числі і на утримання сховищ в належному стані та проведення заходів з визначення кращих сховищ міста.

Пишаємося працівниками нашого підприємства, які в щоденній, іноді монотонній роботі, знаходять внутрішню мотивацію бути ПЕРШИМИ в своїй справі, а наше підприємство НАЙКРАЩИМ !


Дитячий оздоровчий комплекс «Джерело» готується
до початку нового літнього сезону.

Дата 2017-05-24

Уже зовсім скоро відчинить свої двері дитячий оздоровчий комплекс для дітей та учнівської молоді «Джерело». Щотижня  стан підготовки до літнього оздоровчого сезону перевіряє особисто начальник  КП «Київжитлоспецексплуатація»
Олег Котляренко.

Основною метою виїзних робочих нарад є контроль за темпами та якістю виконання робіт у дитячому закладі, адже в цьому році проведено велику підготовчу роботу:
- Більша частина доріжок у комплексі отримала нове сучасне покриття;
- Футбольний стадіон отримав систему освітлення поля;
- Проведено капітальні ремонти у двох корпусах;
- Проведено капітальний ремонт альтанки;
- Встановлено нове обладнання у харчоблоці, закуплено новий посуд;
- Встановлено систему відео спостереження та інтерактивну веб-камеру;
- Створено нову альпійську гірку зі статуетками, розробленими та виготовленими за індивідуальним авторським дизайном за тематикою дитячого мультиплікаційного фільму «Льодовиковий період»;
- Встановлено нові паркові лавочки та влаштовано нову лаунж-зону з шезлонгами..

Основна робота з підготовки до літнього сезону уже зроблена, але вона триває і нам буде чим здивувати малеч цього літа.


Про відзначення в Україні Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата 2017-05-05

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» в Україні встановлено День пам’яті та примирення 8 травня. Продовженням та утвердженням цієї традиції стануть меморіальні й урочисті заходи, які мають відбутися 8-9 травня цього року відповідно до Указу Президента України «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» від 28 березня 2017 року №84/2017. Таким чином, Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

Колектив Комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» щиро вітає колишніх працівників підприємства - ветеранів війни, учасників бойових дій із святом Перемоги:

Дебелу Віру Миколаївну

Чікова Олександра Миколайовича

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя і щастя, квітучих весен під мирним небом на довгі літа!

Нехай у наших звершеннях збудуться всі прагнення тих, хто нерідко ціною свого життя відстоював мирне сьогодення. Нехай мир і злагода завжди живуть на нашій землі!

Вічна слава переможцям!


28 квітня - Всесвітній день охорони праці
ОХОРОНА ПРАЦІ - ЦЕ ЗАХИЩЕНЕ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я НА РОБОЧОМУ МІСЦІ

Дата 2017-04-28

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам'яті загиблих працівників, уперше проведеного канадськими профспілками в 1986 році в пам'ять про працівників, які отримали травму та загинули на виробництві.

У цей день більш ніж в 100 країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 щорічно 28 квітня.

КП «Київжитлоспецексплуатація» є активним і дієвим учасником заходів, спрямованих на організацію процесу навчання охороні праці. До складу нашого підприємства входить структурний підрозділ «Учбово-курсовий комбінат», що розташований по вул. Януша Корчака, 32 в м. Києві, на базі якого проводяться учбові курси з пожежно-технічного мінімуму, загальних вимог пожежної безпеки та охорони праці, підвищення кваліфікації працівників, перепідготовки кадрів та навчання працівників новим професіям, який має ліцензії та здійснює навчання 36 професіям за замовленнями житлово-експлуатаційних організацій міста та інших організацій.

Слід зазначити, що керівництво КП «Київжитлоспецексплуатація» та керівники структурних підрозділів постійно проходять навчання та перевірку знань законодавчих та нормативних актів з охорони праці, промислової санітарії, електробезпеки, пожежної безпеки, гігієни праці, надання першої медичної допомоги потерпілим при нещасних випадках, галузевих норм та правил.


Дата 2017-04-14

Шановні колеги, друзі !
Від щирого серця вітаємо Вас із Світлим Великоднім Святом!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

Тож, від усього серця бажаємо вам та вашим рідним благодаті, добробуту, окриленого настрою, щирих та добрих помислів, миру, злагоди та душевного спокою.

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Всіх Вам земних благ!

Христос Воскрес!