Дата 2019-10-11

   Дорогі співвітчизники!

Колектив КП «Київжитлоспецексплуатація» щиро і сердечно вітає всіх українців з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Доземний уклін усім поколінням, що вибороли суверенітет, цілісність та гідність України. Вічна пам'ять померлим героям – вони тримають над нами небо.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Тож, для українців саме це свято увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж усієї багатовікової історії нашої батьківщини.

У цей святковий день бажаємо Вам мирного неба над головою,  особистого щастя, сімейного затишку, козацького здоров'я, невичерпної енергії та світлої долі!


Дата 2019-08-23

Колектив КП «Київжитлоспецексплуатація»

сердечно вітає всіх українців

з Днем незалежності України!

У цей день, як ніколи, нас переповнює гордість за славне минуле нашої Батьківщини, адже 1991 року була народжена сьогоднішня незалежна Україна. Дорогою, довжиною в 28 років, ми з Вами бачили і радощі, і складнощі. Разом боролися за свою гідність і волю, обирали нові цінності та орієнтири.

Від усієї душі бажаємо добра, щедрої долі, здійснення всіх мрій та довгих літ щасливого життя. Нехай соборність, міць та слава європейської України буде надійною запорукою добробуту й щасливого життя її народу.

Хай щедра українська земля радує врожаєм, а мирне небо над нашою святою землею – сонячними днями!

З Днем незалежності України!Автошкола Учбово-курсового комбінату вчить водити з задоволенням!

Дата 2019-07-15

Автошкола Учбово-курсового комбінату КП «Київжитлоспецексплуатація» займається підготовкою та підвищенням кваліфікації водіїв категорії «В» з 1957 року. Нам є чим пишатися, за цей період ми змогли навчити автомобільним премудростям і випустити більше 10 000 задоволених клієнтів – водіїв легкових авто.

Автошкола має відповідну акредитацію, яка гарантує державний контроль за її діяльністю, а також ліцензію, на одночасне навчання 60 осіб.

Матеріально-технічна база нашої автошколи  визнана однією з кращих серед подібних навчальних закладів даного типу.

Кваліфіковані викладачі проводять навчання максимально доступними і сучасними методами з використанням інноваційних технологій. Досвідчені інструктора  допомагають реалізувати теорію на практиці.

Основне гасло нашої Автошколи - клієнтоорієнтованість. Для зручності клієнтів постійно функціонують групи навчання: ранкова, вечірня, а також група вихідного дня.

Ми вчимо водити з задоволенням і безпечно!

Кожен учень стає частиною нашої великої родини.

Ласкаво просимо!

Деталі на сайті Учбово-курсового комбінату: http://ukk.kgse.gov.ua


Дата 2019-06-27

Колектив КП «Київжитлоспецексплуатація» щиро вітає вас, дорогі співвітчизники, з національним святом –
Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Демократичні засади, окреслені цим документом – це цінності, на яких зросла європейська цивілізація. Це ідеали, на які орієнтувалися наші предки з найдавніших часів. Нехай же кожен день буде кроком на шляху до реалізації написаного, а дух законності живе у серці кожного українця.

Давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу. І нехай над нашою Батьківщиною завжди буде сонячне і безхмарне небо, а у домівках панують мир, добробут і щастя.

З Днем Конституції!


Дата 2019-05-30


Про відзначення в Україні Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата 2019-05-08

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» від 4 квітня 2015 року в Україні встановлено День пам’яті та примирення 8 травня. Продовженням та утвердженням цієї традиції є меморіальні й урочисті заходи, які мають відбутися 8-9 травня цього року відповідно до Указу Президента України «Про відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України» від 3 квітня  2019 року №99/2019. Таким чином, Україна підтримує традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі.

Сьогодні в День пам’яті та примирення і напередодні 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні колектив Комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» схиляється у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до батьківщини та прагнення бачити її заможною і квітучою.

Бажаємо  Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя і щастя, квітучих весен під мирним небом на довгі літа!

Нехай у наших звершеннях здійсняться всі прагнення тих, хто нерідко ціною свого життя  відстоював мирне сьогодення. Нехай мир і злагода завжди живуть на нашій землі!

Вічна слава переможцям!


Дата 2019-04-26

Шановні колеги, друзі !

Від щирого серця вітаємо Вас із Світлим Великоднім святом!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

Тож, від усього серця бажаємо Вам та Вашим рідним благодаті, добробуту, окриленого настрою, щирих та добрих помислів, миру, злагоди та душевного спокою.

Нехай цей Великий День дарує Вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Всіх Вам земних благ!

Христос Воскрес!

 
Дата 2019-03-27

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на своєму Інтернет ресурсі розмістило для обговорення вкрай важливий проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії та типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», а саме:

  • Правила надання послуги з постачання теплової енергії;
  • Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії (із здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи теплопостачання);
  • Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії;
  • Типовий договір про надання послуги з постачання теплової енергії з колективним споживачем;
  • Типовий колективний договір про надання послуги з постачання теплової енергії;
  • Типовий договір про надання послуги з постачання теплової енергії з власником (користувачем) будівлі.

Всім небайдужим пропонується ознайомитися з типовими Правилами надання послуг з постачання теплової енергії та Типовими договорами з надання цих послуг різним категоріям споживачів та надати пропозиції та зауваження до цього проекту до 05.04.2019 р. до Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України: 03150, м. Київ, вул. Ділова, 24, тел. 207-18-29; BolieikoVO@minregion.gov.ua .

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії та типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії»


Дата 2019-03-15

Шановні працівники житлово-комунального господарства

та побутового обслуговування населення!

Колектив КП «Київжитлоспецексплуатація» сердечно вітає всіх колег з професійним святом, яке відзначається щорічно у третю неділю березня.

Дякуємо Вам за відповідальну, високопрофесійну та самовіддану працю, за готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу! Ви щодня підтримуєте працездатність найважливіших систем життєзабезпечення міста, тому Ваша робота є неоціненною і необхідною для всіх!

Сьогодні комунальні блага стали настільки звичними, що мало хто замислюється, якою важкою працею забезпечується стабільна робота житлово-комунального господарства. Працівники комунальних підприємств піклуються, щоб у наших домівках були вода, тепло та світло, щоб тішили око прибрані вулиці. На плечах працівників лежить величезна відповідальність, адже саме від професіоналізму і сумлінності людей, які працюють у цій галузі, багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини, а отже – і цілої країни.

Тож, від усього серця бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, натхнення, добробуту та довголіття.


Дата 2019-03-12


Дата 2019-01-22

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). Крім того, на рік раніше - 22 грудня 1918 року - було підписано IV універсал УЦР, який проголосив повну незалежність УНР.

Шановні співгромадяни, з нагоди Дня Соборності України, прийміть від колективу КП «Київжитлоспецексплуатація» найщиріші вітання!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, незламного духу, людської гідності та самоповаги. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни буде успішно реалізоване.

Зі святом нашого єднання! Пишаймося, що ми Українці!


Дата 2019-01-14

Щиро вітаємо працівників нашого підприємства та профспілковий комітет з ПЕРШИМ МІСЦЕМ у загальнокомандному заліку XVII спартакіади Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг.

Наші хлопці і дівчата упродовж року приймали  активну  участь  у  фізкультурно-оздоровчих заходах та міських змаганнях. Ми пишаємось їх здобутками, адже здоровий спосіб життя – найактуальніша мета і ціль майбутніх поколінь українців.


Найстаріший в столиці Учбово-курсовий комбінат комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» впевнено йде в ногу з часом

Дата 2018-10-31

Минулого року  Учбово-курсовий комбінат комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» відзначив своє 60-річчя.

Та, не дивлячись на свій уже досить поважний вік, він продовжує функціонувати на відмінно і впевнено йде в ногу з часом.

УКК КП «КЖСЕ» був створений в жовтні 1957 року для навчання і підвищення кваліфікації посадових осіб, інженерно-технічних працівників і робітників з питань охорони праці, безпечних методів проведення робіт, електробезпеки та пожежної безпеки, а також професійно-технічного навчання робітників сучасних спеціальностей.

Більш ніж півмільйона людей отримали професію або підвищили кваліфікацію за ці роки на комбінаті.

Пройшовши довгий шлях розвитку, вдосконалення і зміцнення матеріально-технічної бази, комбінат займає сьогодні гідне місце в освітньому просторі Києва, маючи ліцензії на навчання за 20-ма професіями. В процесі навчання використовуються сучасні інформаційні технології та інноваційні проекти.

Сформований, високопрофесійний колектив завжди  докладає максимум зусиль для реалізації якісного освітнього процесу. Тут працюють люди, що відрізняються високою працездатністю та самовідданістю. Кожен з них - творча особистість, майстер своєї справи, ініціативний і талановитий фахівець, який любить свою роботу. Теоретичне і практичне навчання забезпечують висококваліфіковані викладачі, що мають великий досвід роботи на підприємствах комунальної сфери.

З 2002 року Учбово-курсовий комбінат співпрацює з Київським міським центром зайнятості, а з 2005 року також з Київським обласним центром зайнятості. Навчальний заклад багато разів брав участь в заходах, що проводяться центрами зайнятості, де неодноразово отримував відзнаки та дипломи.

У 2015 році Учбово-курсовий комбінат та Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів (ВЦПРІ) Міністерства соціальної політики України, підписали Договір про об'єднання зусиль сторін в області професійної орієнтації, професійної підготовки, соціалізації і зайнятості інвалідів, які брали участь в АТО. Метою співробітництва є інтеграція інвалідів з числа учасників АТО в суспільство через систему професійної освіти.

На базі УКК проводять свою роботу творчо-оздоровчі студії по арт-терапії, які працюють за унікальними авторськими програмами, спрямованими на реабілітацію дітей з обмеженими можливостями, створення сприятливих умов для більш повного розвитку їх здібностей і реалізації духовного потенціалу, шляхом цілеспрямованої творчості, оволодіння різними формами і методами традиційних ремесел.

Учбово-курсовим комбінатом КП «Київжитлоспецексплуатація» та Центром творчості та гармонійного розвитку «Киянин» розроблена авторська мистецька програма арт-терапії «Лєпота», яка поєднує ліплення з глини та малювання. Керівник проекту – Павло Леонідович Корнієнко, лауреат міжнародних виставок, учасник фестивалів, конференцій та конгресів. Студія  працює за унікальними благодійними міжнародними програмами, направленими на відродження і популяризацію традицій духовної культури України, їх гармонійне поєднання з сучасністю.

Учбово-курсовий комбінат докладає максимум зусиль для того, щоб наші учні могли успішно підвищити свою робочу кваліфікацію або отримати сучасну спеціальність - стабільне джерело доходів і можливість реалізувати себе.

Впевнені, що у Учбово-курсового комбінату КП «Київжитлоспецексплуатація» не тільки славне минуле, а й прекрасне майбутнє.


Дата 2018-08-02

Столичні будівлі в надійних руках      
Цього року виповнюється 39 років з моменту створення
Будівельної лабораторії – структурного підрозділу
КП «Київжитлоспецексплуатація»У структурі КП «Київжитлоспецексплуатація» функціонує Будівельна лабораторія, фахівці якої проводять обстеження технічного стану будівель, споруд та їх окремих  елементів. Цей підрозділ був створений у 1979 році. За час своєї роботи зазнав реорганізації, змін, але впродовж чотирьох десятиліть залишався центром надання послуг з обстеження будівель та споруд у м. Києві.

На балансі міської громади столиці знаходяться тисячі будівель та споруд, які потребують професійного технічного нагляду.  Кияни навіть не здогадуються, скільки заявок щодо вирішення нагальних питань або покращення якості обслуговування будівель надходить до Будівельної лабораторії. До компетенції Будівельної лабораторії входить обстеження нежитлового фонду КП «Київжитлоспецексплуатація», реагування на скарги, що надходять до Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, звернення депутатів усіх рівнів та заявки від усіх районів та експлуатаційних організацій міста (ЖЕО, ЖБК, ОСББ та ін.)

Справжніми «зубрами» Будівельної лабораторії можна назвати начальника Чміля Григорія Миколайовича та провідного інженера Коропецького Анатолія Михайловича, які працюють тут з перших років її створення.  Десятиліттями накопичений досвід допомагає у розв’язанні складних ситуацій та проблем. Є такі фахівці, які буквально виросли в лабораторії:  заступник начальника Ломов Андрій Володимирович почав свій професійний шлях зі студентської лави і вже майже 20 років є невід’ємною частиною нашого підприємства. Сьогодні – працівники лабораторії передають свої фахові знання молодому поколінню  – як безпосередньо, так і на курсах, організованих Учбово-курсовим комбінатом КП «Київжитлоспецексплуатація».

За час існування Лабораторії фахівцями було здійснено біля 20000 виїздів  на обстеження будівель, споруд, помешкань міста. Завдяки кваліфікованим рекомендаціям вдалось запобігти сотням аварій, привести в належний технічний стан тисячі помешкань.

Нашому підприємству є чим пишатися, адже зусиллями цих працівників здійснюється догляд за зовнішнім виглядом Києва. Завдяки працівникам лабораторії зберігається неповторна архітектура і київська атмосфера… Беззаперечний факт: архітектура Києва – це дзеркало історії вічно молодого міста, краса якого не марніє понад 1550 років.