Дирекція по експлуатації житлового фонду

    Забезпечення координації роботи з управліннями ЖКГ районів м.Києва щодо експлуатації житлового фонду. Своєчасне формування планів ремонтних робіт житлового фонду. Аналіз фінансової діяльності та збір інформації щодо заборгованості житлових організацій міста.

    Дирекція у цілодобовому режимі надає послуги з операційно-диспетчерського обслуговування мешканцям житлових будинків комунальної власності міста Києва, ЖБК та ОСББ на обслуговуванні ЖЕО, а також орендарям приміщень, які знаходяться в нежитлових будинках комунальної власності міста Києва, які перебувають на балансі Підприємства, та вживає заходи оперативного реагування по прийнятим заявкам з ліквідації аварій, що виникають в роботі внутрішньобудинкових систем інженерного обладнання житлових будинків, взаємодіє із службами міста Києва, а саме: КП “КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО”, ПрАТ “АК “Київводоканал”, ПАТ “Київгаз”, Управлінням з питань надзвичайних ситуацій, 15-51 КБУ “Контактний центр міста Києва” та аварійними службами районів міста Києва.

    Здійснює контроль за виконанням робіт по ліквідації аварійних ситуацій у житловому фонді міста та нежитлових будинках комунальної власності міста, які перебувають на балансі КП "КЖСЕ"


Контактні дані:
01001, м. Київ, вул. Володимирська, 51А
Тел./Факс:(044) 234-43-05
Начальник: Сандугей Микола ВікторовичТепер Ви в онлайн-режимі зможете дізнатися про наявність чи відсутність аварій у своєму будинку.

Гаряча лінія з питань ЖКГ запустила новий сервіс – онлайн заявка

Зареєструйтесь та перевірте чи є у Вашому будинку аварія і які протиаварійні роботи ведуться.

Зазначаємо, що сервіс діє для будинків, які уклали угоду про співпрацю з диспетчерською 1557.

Для того, аби приєднатися до сервісу та співпрацювати з диспетчерською - зверніться на 1557.

Адреса:

01001, місто Київ,
вул. Володимирська 51 а

Телефон:

(044) 234-23-24 (Приймальна)

(044) 234-59-52
(Відділ документального забезпечення)

E-mail:

info@kgse.gov.ua