Учбово-курсовий комбінат

Учбово-курсовий комбінат(УКК КП "Київжитлоспецексплуатація") комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація" створений на підставі рішення виконкому Київської міської ради депутатів трудящих № 1678 від 08.10.1957р.

УКК КП "Київжитлоспецексплуатація" є державним навчальним закладом, створеним спеціально для підготовки та підвищення кваліфікації робітників і кваліфікованих фахівців житлової системи, міського та обласного центрів зайнятості населення, а також для інших галузей. Матеріально-технічна база комбінату одна з кращих серед подібних навчальних закладів.

Навчальний заклад є профільним у своїй галузі, здійснює освітню діяльність на підставі законів України "Про освіту" , "Про професійно -технічну освіту", "Положення про професійно-технічному навчальному закладі", "Положення про навчально-курсовому комбінаті КП "Київжитлоспецексплуатація". Першим в Україні Навчально-курсовий комбінат комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація" пройшов атестацію Міносвіти, за рішенням ДАК № 49 від 24.02.04p.

Для якісного навчання працівників у УКК обладнано 22 сучасних навчальних кабінети.

З 2002 року Навчально-курсовий комбінат співпрацює з Київським міським центром зайнятості, а з 2005 року також з Київським обласним центром зайнятості. Навчальний заклад активно брало участь у заходах, що проводяться центрами зайнятості, де неодноразово отримувало Дипломи. Має подяки від ЗАТ "ОТІС" та від Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства. Педагогічні працівники постійно підвищують кваліфікацію.

Адреса:

01001, місто Київ,
вул. Володимирська 51 а

Телефон:

(044) 234-23-24 (Приймальна)

(044) 234-59-52
(Відділ документального забезпечення)

E-mail:

info@kgse.gov.ua