Дата 2020-08-17


Моніторинговий центр з протидії COVID-19 запустив єдину офіційну гарячу лінію для киян

Дата 2020-04-16

Моніторинговий центр з протидії COVID-19 відкрив офіційну телефонну лінію, за допомогою якої можна отримати відповіді на основні питання, пов’язані з карантинними заходами. Про це повідомив радник Київського міського голови Володимир Бондаренко.

«Тепер у столиці ви можете зателефонувати на єдиний багатоканальний номер 044-237-15-71 і обрати один із необхідних сервісів. На сьогодні це чотири основних напрями, за якими найчастіше звертаються містяни», – сказав Володимир Бондаренко. Він розповів, що зателефонувати на гарячу лінію можна, якщо:

 • ви хочете повідомити про факти порушення самоізоляції та обсервації;
 • якщо бажаєте отримати безкоштовну емоційну підтримку;
 • отримати роз’яснення з питань заходів із запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції;
 • вам вже телефонував наш оператор із опитуванням і ви хочете надати додаткову інформацію.

«У разі необхідності ми додамо й інші сервіси», – повідомив Володимир Бондаренко. Він наголосив, що сьогодні спілкування з киянами, які перебувають у групі ризику, відбувається виключно через Моніторинговий центр КМДА.

Нагадуємо, що єдиний номер, з якого телефонують киянам представники Моніторингового центру КМДА: 093-117-15-51.
ПОРАДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННІ ТА БОРОТЬБІ З COVID-19

Дата 2020-03-25
У КМДА оприлюднили рекомендації для підприємств, установ та організацій, де неможливо забезпечити дистанційний режим роботи

Дата 2020-03-24

Міська влада закликає підприємства, установи та організації, для яких неможливо перейти на дистанційний режим роботи, дотримуватися низки рекомендацій, аби не допустити виникнення та поширення випадків захворювання на COVID-19.

До таких підприємств, зокрема, належать: заводи, фабрики, виробничі підприємства, станції технічного обслуговування, автомобільні мийки та зоомагазини тощо.

Отже, керівникам таких підприємств необхідно забезпечити наступні профілактичні та протиепідемічні заходи:

 • вирішити питання організованого перевезення працівників на їхні робочі місця;
 • забезпечити вхідний санітарний контроль;
 • проводити роз’яснювальну роботу з працівниками щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів серед працівників;
 • забезпечити працівників, які мають найбільший контакт із відвідувачами, засобами індивідуального захисту (із розрахунку: 1 медична маска на 3 години роботи на особу та 1 флакон (100 мл) спиртовмісного антисептика на 1 особу на зміну (до 12 годин), провести навчання з використання та знешкодження відпрацьованих масок, серветок та встановити контроль за дотриманням правил;
 • забезпечити дотримання дистанції працівниками, які мають найбільший контакт із відвідувачами, як мінімум 1 метра або встановити захисні екрани для захисту працівників;
 • збільшити кратність проведення дезінфекційних заходів (вологі прибирання з використанням дезінфікуючих засобів у приміщеннях, особливо в місцях найбільшого контакту з поверхнями: ручки дверей, місця загального користування, санвузли, тощо);
 • дотримуватися нормативних показників температури повітря та забезпечувати наскрізне провітрювання приміщень;
 • не допускати до роботи осіб з ознаками інфекційного захворювання;
 • виділити приміщення для тимчасової ізоляції осіб із ознаками захворювання;
 • у разі виявлення працівника з ознаками респіраторного інфекційного захворювання, вжити заходів для його ізоляції від здорових осіб та негайно повідомити про цей випадок заклад охорони здоров’я;
 • обмежити масові заходи в закритих приміщеннях;
 • забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни (рукомийники, мило, одноразові рушники, серветки тощо);
 • забезпечити медичні пункти (за наявності) необхідними засобами та обладнанням (термометрами, бактерицидними випромінювачами, дезінфекційними та антисептичними засобами, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту тощо).

Для відвідувачів необхідно також забезпечити вхідний санітарний контроль та можливість використання спиртовмісних антисептиків.

Довідково.

Забезпечення вхідного санітарного контролю здійснюється шляхом:

- візуального огляду (загальний стан, ознаки лихоманки, наявність ознак гострого респіраторного захворювання – кашель, чхання, нежить);

- за необхідності, проведення температурного скринінгу (вимірювання температури тіла безконтактним термометром);

У разі виявлення особи із ознаками гострого респіраторного захворювання, підвищенням температури тіла, така особа не допускається до відвідування закладів та скеровується до сімейного лікаря за місцем обслуговування.

Для дезінфекції необхідно використовувати стандартні дезінфекційні засоби, які зареєстровані в Україні відповідно до законодавства та мають чинне Свідоцтво про державну реєстрацію. Необхідно дотримуватись інструкції до кожного окремого дезінфекційного засобу.
Дата 2020-03-17

Автошкола Учбово-курсового комбінату вчить водити з задоволенням!

Дата 2020-02-11

Автошкола Учбово-курсового комбінату КП «Київжитлоспецексплуатація» займається підготовкою та підвищенням кваліфікації водіїв категорії «В» з 1957 року. Нам є чим пишатися, за цей період ми змогли навчити автомобільним премудростям і випустити більше 10 000 задоволених клієнтів – водіїв легкових авто.

Автошкола має відповідну акредитацію, яка гарантує державний контроль за її діяльністю, а також ліцензію, на одночасне навчання 60 осіб.

Матеріально-технічна база нашої автошколи  визнана однією з кращих серед подібних навчальних закладів даного типу.

Кваліфіковані викладачі проводять навчання максимально доступними і сучасними методами з використанням інноваційних технологій. Досвідчені інструктора  допомагають реалізувати теорію на практиці.

Основне гасло нашої Автошколи - клієнтоорієнтованість. Для зручності клієнтів постійно функціонують групи навчання: ранкова, вечірня, а також група вихідного дня.

Ми вчимо водити з задоволенням і безпечно!

Кожен учень стає частиною нашої великої родини.

Ласкаво просимо!

Деталі на сайті Учбово-курсового комбінату: http://ukk.kgse.gov.ua


Дата 2019-11-07

Столичні будівлі в надійних руках      
Цього року виповнюється 40 років з моменту створення
Будівельної лабораторії – структурного підрозділу
КП «Київжитлоспецексплуатація»У структурі КП «Київжитлоспецексплуатація» функціонує Будівельна лабораторія, фахівці якої проводять обстеження технічного стану будівель, споруд та їх окремих елементів. Цей підрозділ був створений у 1979 році. За час своєї роботи зазнав реорганізації, змін, але впродовж чотирьох десятиліть залишається центром надання послуг з обстеження будівель та споруд у м. Києві.

На балансі міської громади столиці знаходяться тисячі будівель та споруд, які потребують професійного технічного нагляду. Кияни навіть не здогадуються, скільки заявок щодо вирішення нагальних питань або покращення якості обслуговування будівель надходить до Будівельної лабораторії. До компетенції Будівельної лабораторії входить обстеження нежитлового фонду КП «Київжитлоспецексплуатація», реагування на скарги, що надходять до Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, звернення депутатів усіх рівнів та заявки від усіх районів та експлуатаційних організацій міста (ЖЕО, ЖБК, ОСББ та ін.)

Справжніми «зубрами» Будівельної лабораторії можна назвати начальника Чміля Григорія Миколайовича та провідного інженера Коропецького Анатолія Михайловича, які працюють тут з перших років її створення. Десятиліттями накопичений досвід допомагає у розв’язанні складних ситуацій та проблем. Є такі фахівці, які буквально виросли в лабораторії: заступник начальника Ломов Андрій Володимирович почав свій професійний шлях зі студентської лави і вже більше 20 років є невід’ємною частиною нашого підприємства. Сьогодні – працівники лабораторії передають свої фахові знання молодому поколінню – як безпосередньо, так і на курсах, організованих Учбово-курсовим комбінатом КП «Київжитлоспецексплуатація».

За час існування Лабораторії фахівцями було здійснено більше 20000 виїздів на обстеження будівель, споруд, помешкань міста. Завдяки кваліфікованим рекомендаціям вдалось запобігти сотням аварій, привести в належний технічний стан тисячі помешкань.

Нашому підприємству є чим пишатися, адже зусиллями цих працівників здійснюється догляд за зовнішнім виглядом Києва. Завдяки працівникам лабораторії зберігається неповторна архітектура і київська атмосфера… Беззаперечний факт: архітектура Києва – це дзеркало історії вічно молодого міста, краса якого не марніє понад 1550 років.


Дата 2019-03-27

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на своєму Інтернет ресурсі розмістило для обговорення вкрай важливий проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії та типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», а саме:

 • Правила надання послуги з постачання теплової енергії;
 • Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії (із здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи теплопостачання);
 • Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії;
 • Типовий договір про надання послуги з постачання теплової енергії з колективним споживачем;
 • Типовий колективний договір про надання послуги з постачання теплової енергії;
 • Типовий договір про надання послуги з постачання теплової енергії з власником (користувачем) будівлі.

Всім небайдужим пропонується ознайомитися з типовими Правилами надання послуг з постачання теплової енергії та Типовими договорами з надання цих послуг різним категоріям споживачів та надати пропозиції та зауваження до цього проекту до 05.04.2019 р. до Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України: 03150, м. Київ, вул. Ділова, 24, тел. 207-18-29; BolieikoVO@minregion.gov.ua .

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії та типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії»


Дата 2019-03-12


Дата 2019-01-14

Щиро вітаємо працівників нашого підприємства та профспілковий комітет з ПЕРШИМ МІСЦЕМ у загальнокомандному заліку XVII спартакіади Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг.

Наші хлопці і дівчата упродовж року приймали  активну  участь  у  фізкультурно-оздоровчих заходах та міських змаганнях. Ми пишаємось їх здобутками, адже здоровий спосіб життя – найактуальніша мета і ціль майбутніх поколінь українців.


Найстаріший в столиці Учбово-курсовий комбінат комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» впевнено йде в ногу з часом

Дата 2018-10-31

Минулого року  Учбово-курсовий комбінат комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» відзначив своє 60-річчя.

Та, не дивлячись на свій уже досить поважний вік, він продовжує функціонувати на відмінно і впевнено йде в ногу з часом.

УКК КП «КЖСЕ» був створений в жовтні 1957 року для навчання і підвищення кваліфікації посадових осіб, інженерно-технічних працівників і робітників з питань охорони праці, безпечних методів проведення робіт, електробезпеки та пожежної безпеки, а також професійно-технічного навчання робітників сучасних спеціальностей.

Більш ніж півмільйона людей отримали професію або підвищили кваліфікацію за ці роки на комбінаті.

Пройшовши довгий шлях розвитку, вдосконалення і зміцнення матеріально-технічної бази, комбінат займає сьогодні гідне місце в освітньому просторі Києва, маючи ліцензії на навчання за 20-ма професіями. В процесі навчання використовуються сучасні інформаційні технології та інноваційні проекти.

Сформований, високопрофесійний колектив завжди  докладає максимум зусиль для реалізації якісного освітнього процесу. Тут працюють люди, що відрізняються високою працездатністю та самовідданістю. Кожен з них - творча особистість, майстер своєї справи, ініціативний і талановитий фахівець, який любить свою роботу. Теоретичне і практичне навчання забезпечують висококваліфіковані викладачі, що мають великий досвід роботи на підприємствах комунальної сфери.

З 2002 року Учбово-курсовий комбінат співпрацює з Київським міським центром зайнятості, а з 2005 року також з Київським обласним центром зайнятості. Навчальний заклад багато разів брав участь в заходах, що проводяться центрами зайнятості, де неодноразово отримував відзнаки та дипломи.

У 2015 році Учбово-курсовий комбінат та Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів (ВЦПРІ) Міністерства соціальної політики України, підписали Договір про об'єднання зусиль сторін в області професійної орієнтації, професійної підготовки, соціалізації і зайнятості інвалідів, які брали участь в АТО. Метою співробітництва є інтеграція інвалідів з числа учасників АТО в суспільство через систему професійної освіти.

На базі УКК проводять свою роботу творчо-оздоровчі студії по арт-терапії, які працюють за унікальними авторськими програмами, спрямованими на реабілітацію дітей з обмеженими можливостями, створення сприятливих умов для більш повного розвитку їх здібностей і реалізації духовного потенціалу, шляхом цілеспрямованої творчості, оволодіння різними формами і методами традиційних ремесел.

Учбово-курсовим комбінатом КП «Київжитлоспецексплуатація» та Центром творчості та гармонійного розвитку «Киянин» розроблена авторська мистецька програма арт-терапії «Лєпота», яка поєднує ліплення з глини та малювання. Керівник проекту – Павло Леонідович Корнієнко, лауреат міжнародних виставок, учасник фестивалів, конференцій та конгресів. Студія  працює за унікальними благодійними міжнародними програмами, направленими на відродження і популяризацію традицій духовної культури України, їх гармонійне поєднання з сучасністю.

Учбово-курсовий комбінат докладає максимум зусиль для того, щоб наші учні могли успішно підвищити свою робочу кваліфікацію або отримати сучасну спеціальність - стабільне джерело доходів і можливість реалізувати себе.

Впевнені, що у Учбово-курсового комбінату КП «Київжитлоспецексплуатація» не тільки славне минуле, а й прекрасне майбутнє.


Перший місяць канікул у ДОК «Джерело» – політ нормальний !

Дата 2018-07-06

Минув перший місяць дитячих канікул, начебто вчора дітвора прибула у наш оздоровчий табір і трохи соромливо, невпевнено і розгублено прощалася з батьками і зникала за воротами табору, тримаючись за руку вихователя загону - провідника в світ квестів, спортивних змагань, дискотек і чогось незвіданого і в той же час цікавого і захоплюючого ...  

І танцювальна зарядка, що проходить кожного ранку не здається вже такою ранньою, і щоденні змагання – це вже не звичка, а необхідність, і щоденна іноземна мова у комфортних альтанках з професійними викладачами – гордість і привід похвалитися перед батьками, однолітками і друзями. Вже позаду шоу-конкурси, танцювальні марафони і ще  багато чого цікавого.

Попереду – цікаві зміни в ДОК «Джерело» і все яскраве літо,

К А Н І К У Л И    Т Р И В А Ю Т Ь ! ! !  


Дитячий оздоровчий комплекс «Джерело»
активно готується до нового літнього сезону

Дата 2018-05-16

Ні на годину не зупиняється робота з підготовки інфраструктури дитячого оздоровчого комплексу «Джерело» до відкриття літнього сезону - не дивлячись на запізнілу весну, до літа рукою подати. Аби якнайкраще зустріти юних гостей,  «Джерело» чепуриться заздалегідь.  Згуртована команда цілодобово трудиться, щоб територія табору стала ще охайнішою: доглядає за газонами та доріжками, висаджує нові паркові рослини, додає стінам та парканам нових яскравих фарб. Кипить робота не лише у турботливого персоналу. Команда вихователів розробила нові програми та сценарії для кожної зміни. Навіть встигли підготувати 9 причин відправити дитину до Дитячого оздоровчого комплексу «Джерело», якими ми раді поділитися:


1. Відпочинок на природі
Відпочинок на природі та активні заняття на свіжому повітрі – найкращий рецепт міцного дитячого здоров’я. Бучанське повітря не просто свіже, воно цілюще: наповнене корисними органічними речовинами та іонами. Зелений колір заспокоює, звуки природи надихають на творчість, стимулюють уяву і фантазію. У вашої дитини зміцнюється імунітет, покращується сон та апетит.
2. Нові знайомства
Незалежно від того, любить ваша дитина дискотеку чи бібліотеку, є товариською або сором’язливою, в дитячому таборі вона обов'язково матиме нових друзів.
3. Самостійність
Так-так, дитині доведеться самому заправляти ліжко, приймати рішення і робити інші речі, які вдома ви робите за неї. Повернувшись додому ви не впізнаєте свого сина, який навчиться готувати десерти та доньку, яка вміє міняти постільну білизну. І головне – в таборі ці навички здобуваються абсолютно природно, без примусу.
4. Правильне харчування
Вдома діти часто вередують, відмовляючись їсти те чи інше. У дитячому таборі, як правило, їсти доводиться те, що дають, і це чудова можливість прищепити дитині культуру правильного харчування та полюбити продукти, від яких він раніше відмовлявся.
5. Розпорядок дня
Дітей просто необхідно привчати до розпорядку дня: це не тільки дисциплінує, але і корисно для підростаючого організму. І дитячий табір для цієї мети - ідеальне місце. Тут все за розкладом.
6. Ігри та змагання
Змагання, спартакіади, «батли» між таборами, чемпіонати – це відмінна можливість навчитися працювати в команді, розвинути швидкість реакції, поліпшити фізичну форму.
7. Гуртки за інтересами
Крім активних ігор, з дітьми будуть займатися педагоги, кожен день захоплюючи їх чимось новим: квілінг, орігамі, бісероплетіння, англійський розмовний клуб…
8. Багаття
Згадайте романтику вечірніх багать своїх дитячих років у таборах. Запах, відблиски вогню і довгі розмови з друзями і вожатими. Невже у вас вистачить мужності позбавити свою дитину всього цього?
9. Відмінні спогади
Канікули у «Джерелі» – це не тільки два тижні, проведені далеко від дому і від батьків. Це незабутні спогади та безцінний досвід, який, як відомо, ніколи не буває зайвим. Переконайтеся вже цього літа.

І головне для батьків ! ДОК  - це простір, вільний від гаджетів і соціальних мереж, де друзі не в екранах моніторів, а на відстані кроку. Або стрибка. Або сміху. Головне - завжди поряд.

«Джерело» чекає на нові зустрічі та знайомства. Готуйте валізи!


Дата 2018-03-15

Шановні працівники житлово-комунального господарства

та побутового обслуговування населення!

Колектив КП «Київжитлоспецексплуатація» сердечно вітає всіх колег з професійним святом, яке відзначається щорічно у третю неділю березня.

Дякуємо Вам за відповідальну, високопрофесійну та самовіддану працю, за готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу! Ви щодня підтримуєте працездатність найважливіших систем життєзабезпечення міста, тому Ваша робота є неоціненною і необхідною для всіх!

Сьогодні комунальні блага стали настільки звичними, що мало хто замислюється, якою важкою працею забезпечується стабільна робота житлово-комунального господарства. Працівники комунальних підприємств піклуються, щоб у наших домівках були вода, тепло та світло, щоб тішили око прибрані вулиці. На плечах працівників лежить величезна відповідальність, адже саме від професіоналізму і сумлінності людей, які працюють у цій галузі, багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини, а отже – і цілої країни.

Тож, від усього серця бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, натхнення, добробуту та довголіття.